Bayat Beauty بیات بیوتی
لیفت صورت و گردن چیست؟
  • خدمات

لیفت صورت و گردن چیست؟

با افزایش سن، پوست شادابی و نشاط خود را از دست می‌دهد و چین‌و‌چروک‌های پوستی ظاهر می‌شوند؛ این موضوع به دلیل کاهش رشته‌های کلاژن روی می‌دهد. امروزه روش‌های پزشکی در زمینه فعالیت‌های زیبایی پیشرفت قابل توجهی داشته و جوان‌سازی پوست حتی در سنین پیری نیز امکان‌پذیر است.

لیفت صورت یکی از این روش‌هایی است که در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این روش مانند دیگر فعالیت‌های پوستی مزایا و معایبی خواهد داشت. در این مقاله پس از معرفی لیفت صورت؛ روش‌های آن را عنوان خواهیم کرد و به بررسی مزایا و معایب خواهیم پرداخت.

 

لیفت صورت چیست؟

از لیفت صورت برای جوان‌سازی و بهبود صورت استفاده می‌کنند. لیفت صورت روش‌های مختلفی داشته که عملی سرپایی است و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. با استفاده از لیفت صورت چروک‌های اطراف بینی، دهان، خط فک و گونه‌ها از بین خواهند رفت و لایه‌های زیرین پوست سفت‌تر می‌شوند. امروزه برای انجام لیفت صورت از لیزر نیز استفاده می‌کنند که بدون درد و خون‌ریزی است.

 

روش‌های لیفت صورت

به طور کلی لیفت صورت از طریق عمل جراحی و یا بدون استفاده از عمل جراحی انجام می‌شود. لیفت صورت از طریق عمل جراحی نیازمند بیهوشی کامل است و دوره نقاهت طولانی‌تری دارد؛ اما دیگر روش‌ها تنها از طریق بی‌حسی موضعی انجام می‌شوند و دوره نقاهت خاصی ندارند. انتخاب روش مناسب لیفتینگ به شرایط و سن بیمار، نوع پوست، میزان آسیب و غیره بستگی دارد و توسط پزشک متخصص مشخص می‌شود. در ادامه انواع روش‌های لیفت صورت را معرفی می‌کنیم.

 

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از شناخته‌شده‌ترین روش‌های لیفتینگ است که احتمالا شما نیز نام آن را شنیده‌اید. در این روش با تزریق بوتاکس انقباضات عضلانی و سیگنال‌های عصبی به طور موقت مسدود می‌شود و بدین طریق چروک‌های پوستی از بین خواهند رفت. در فاصله 2 تا 7 روز پس از تزریق بوتاکس شاهد تاثیر آن خواهید بود و ماندگاری آن از 3 تا 6 ماه متفاوت است. 

 

تزریق ژل

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!